Înscriere la cursul “Elemente de istorie și societate coreeană”

• Link-ul pentru formularul de înscriere: https://goo.gl/forms/Uknfz6myi2gTkzxi1
  • Susținerea cursului: Vinerea, intervalul orar 14-16 / Hak Je Yu / În Amfiteatrul III. 12 (Corp A)
  • Perioadă de înscriere: Până Joi, 14 Martie, Ora 12 noaptea
  • Primul curs: Vineri, 15 Martie, orele 14-16

Detalii despre înscriere:

1. Persoanele înscrise în programul de Licență / Master / Doctorat la Facultatea de Litere (UAIC) pot participa la curs fără a plăti.
  2. Dintre persoanele de la Facultatea de Litere, doar studenții înscriși în programul de Licență pot obține credite și certificate, cei de la Master și Doctorat pot obține doar certificate.
  3. Studenții altor facultăți / Persoane care nu sunt studenți / Angajați ai UAIC pot participa la curs în urma plății taxei în valoare de 320 RON / semestru, aceștia primind de asemenea certificate.

– Plata se va putea face pe parcursul semestrului.

– Contul bancar în care se va face plata va fi anunțat la curs.