Rezultatele selecției pentru bursele studențești ROK

În urma selecției pentru bursele studențești acordate de Centrul pentru studii coreene ROK, conform criteriilor prevăzute în regulamentul de acordare a burselor studențești ROK, au fost selectați pentru a beneficia de bursa ROK următorii candidați:

NASTASĂ Raluca Georgiana

HARABAGIU Emilia Gabriela

Informații privind punctajul obținut și clasificarea fiecărui candidat sunt disponibile individual la cerere.

Centrul pentru studii coreene ROK este un centru de cercetare și pentru studenți care funcționează în cadrul Facultății de Litere și este finanțat de Academy of Korean Studies prin Seed Program for Korean Studies, proiect nr. AKS-2018-INC-2230007.